PRE-ORDER

 

Vítejte na stránce, kde si můžete objednat projekci do vašeho kina nebo vašeho oblíbeného místa, kde se dá promítat film pro větší skupinu lidí, a to jako součást celosvětové komunitní premiéry. Na této stránce je také možné požádat producenta o možnost objednat licence na regionální kinodistribuci, VOD, SVOD, TVOD, Premium TVOD a televizní práva.

UNIKÁTNÍ KOMUNITNÍ PREMIÉRA FILMU

Tato premiéra bude pouze možná uspořádat v týdnu 23. – 3. 12. 2023 (změna termínu vyhrazena podle oficiální distribuce ve vaší zemi, nejdéle 2 měsíce před premiérou). V ceně předpremiéry jsou 2 projekce. Na tuto premiéru můžete prodávat lístky nebo jen pozvat kamarády a přátele.

Využijte této jedinečné příležitosti a staňte se součástí celosvětové komunity, která si užije film v exklusivní premiéře.

Součástí této premiéry jsou teasery, trailery a veškerá podpora, kterou potřebujete k propagaci.

V případě zájmu o kontakt s tvůrci filmu, tak Vám rádi dopřejeme online rozhovor nebo offline natočený rozhovor nejen s Petrem Vachlerem, ale celým týmem, dle možností.

V případě, že ve vaší zemi nebude dohodnuta kinodistribuce do 23.10. 2023 (změna termínu vyhrazena podle oficiální distribuce ve vaší zemi, nejdéle 2 měsíce před premiérou), lze objednávat více projekcí.

Kontakt: ondrej.k@artinii.com

Subject: Community premiere

KINO DISTRIBUCE VE VAŠÍ ZEMI

V případě, že jste filmový distributor pro jednotlivé země, využijte kontaktní formulář níže:

VOD, SVOD

V případě, že ve vaší lokaci (země, stát) nejsou prodána uvedená práva, využijte kontaktní formulář níže:

TELEVIZNÍ PRÁVA

Televizní práva budeme nabízet nejdříve pro rok 2024/25 po uvedení filmu v kinech, případně ve spojení s VOD, SVOD, TVOD, Premium TVOD. Využijte kontaktní formulář níže: